Menu

Marzyłeś o wspaniałej sylwetce, natomiast trudno o taki rezultat? Wypróbuj nowoczesnych suplementów!

9 października 2019 - Bez kategorii

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najwspanialsze aktywne składniki traktują Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki właśnie mocno pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ rezultaty swoich treningów. Cerberus pozwala Ci wykuć mięśnie ze określeni oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i wielkości jeszcze przenigdy nie istniałoby oczywiście przyjemne i bliskie.
Cerberus

Gdy chcesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który daje na zmianę androgenów (w współczesnym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym ów jest wtedy Twoim wrogiem. Cerberus jest korzystnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz jak Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zauważysz jak dostosowuje się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu postępu we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i dba poziom testosteronu na wysokim stopniu. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla dużego efektu stosuj razem z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak wykonywałeś w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Wykazałoby się, iż ta żyłki do tworzenia swojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad własnym ciałem i doborem odpowiedniej diety pokazały go jak właściwie myśleć o siebie. Tę umiejętność wyraża naszym podopiecznym.

Cerber to ważny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol ułatwi Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )