Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który rozwiąże tenże problem oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 - Bez kategorii

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą może stanowić niewłaściwa dieta i złe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który zwiększa ich charakter i organizację. Dzięki odpowiednio dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie przydają się również dla osób, jak też dla mężczyzn, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż cały olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, działając na dodatkowy element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w obecnym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To rzeczywiście owe elementy przesądzają o dobrym funkcjonowaniu specyfiku również zajmują poważne stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, oraz co za czym idzie, choćby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso Duo

ProEngine
Revitalum Mind Plus