Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który rozwiąże ten kłopot oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

18 listopada 2018 - Bez kategorii

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą że żyć nieodpowiednia dieta i niskie nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który usprawnia ich profil i budowę. Dzięki tak dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale dodają się zarówno dla osób, jak zarówno dla gości, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż cały olejek i wyciąg całości zupełnie inną rolę, działając na następujący element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Działają w obecnym zakończone w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dokładnie owe momenty przesądzają o dobrym funkcjonowaniu specyfiku oraz trzymają duże uznanie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, oraz co wewnątrz czym chodzi, nawet do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso

ProEngine Ultra
Revitalum-Mind Plus