Menu

Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

18 listopada 2018 - Bez kategorii

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo wychodzące z znacznych elementów wzmacniających, jakie znajdują się w samym serum sprawiają, iż tylko po pierwszej aplikacji może oraz odczuć różnicę. To wspaniała formuła, która przechowuje się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w określonych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz powiązanych spośród nimi zalet. Wyciągi z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży doprowadza do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C i E efektywnie zabezpiecza włosy przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co stanowi niezbyty dowód że warto skorzystać z plusów tego suplementu osobiście.

Vivese Senso Duo-Oil 2

ProEngine Ultra

Revitalum Mind

Vivese