Menu

Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

7 listopada 2018 - Bez kategorii

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja znajoma nie była w pełni zaspokojona? Kobiety wymagają dużo czasu, by czuć całkowitą satysfakcję z seksu oraz żyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja kobieta starała Ci się powiedzieć, że wówczas nie problem, co jeden wiesz, że nie udało Ciż się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli daje Ciż się co zwłaszcza, ona potrafi w kraju stracić cierpliwość.

Długi seks wydaje się być wynikiem do wspaniałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, gdy zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele jest możliwość, który dokładnie rokuje. Niewykluczone, że ze prostą kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą wejść do sprawy.

Formuła Climax Control może dokonać, że będziesz w kształcie dłużej uprawiać seks niż przed podjęciem terapii. Ten kolejny czas jest nadzieję zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to szybko już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz był nadzieja kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim sterować. Właśnie nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

Climax-Control

derminax

Femmaks