Menu

Untoxin – Czujesz się wiecznie zmęczony i niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

30 sierpnia 2018 - Bez kategorii

Untoxin to suplement diety w strukturze kapsułek. Skutek ten dany jest do dawania w sezonach prania oraz detoksykacji organizmu ze toksycznych substancji, których nagromadzenie potrafi istnieć wynikiem stosowania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Zabiera się toż na swobodne przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji miękkiej oraz wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na obniżenie poziomu złego cholesterolu we natury, co tłumaczy się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy brać w trakcie bądź po posiłku, popijając wielką sumą wody. 

Pierwsze wyniki stosowania preparatu Untoxin można stwierdzić już po siedmiu dniach z przygotowania jego używania. 

Należy pamiętać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik.

Suplementy diety powinny stanowić magazynowane w temperaturze domowej w twórz niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed promieniowaniem i podejmowaniem wilgoci. Produkt dany jest dla kobiet dorosłych. Suplement diety nie prawdopodobnie być kojarzony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin tanio

Derminax tanio

Follixin promocja