Menu

Kilka trików na mocniejszy wzwód

14 marca 2015 - Problemy z potencją
Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszą erekcję

Funkcjonuje parę łatwych strategii, pozwalających wypracować silniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie dostatecznie silna albo jeśli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz kilka rozwiązań dla siebie.

Podajemy ci kilka prostych rozwiązań, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe porady z pewnością okażą ci się pomocne!

Palenie surowo zabronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego cialis tanio uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. W żółwim tempie i krok po kroku powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, iż spada transport krwi do członka w trakcie seksu. Jeśli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadmiar tłuszczu w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojej erekcji. Musisz spalić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza ograniczoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś osobą otyłą to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przysparza się także do schorzeń układu krwionośnego. Ten stan może także oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – odchudzaj się.