Menu

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

13 marca 2015 - Problemy z potencją
Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

indeks1

Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

Brak zainteresowania seksem u facetów to nie to samo, co problemy ze wzwodem lub impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na zbyt niskie libido lub nawet jego brak, mogą uzyskać erekcję, nawet, jeżeli utracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny może być wywołany bardzo rozmaitymi czynnikami, które obejmują zarówno czynniki fizyczne i psychiczne. Te pierwsze to w większości wypadków choroba alkoholowa, uzależnienie od narkotyków, nadwaga, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca albo efekty uboczne niektórych leków.

Pośród psychicznych przyczyn niskiego libido albo wręcz jego braku wymienia się depresję, stres, ukryty homoseksualizm oraz problemy w związku. Niskie
kamagra tanio libido może także wystąpić u niektórych mężczyzn za sprawą zahamowań spowodowanych traumatycznymi przeżyciami w dzieciństwie.

Stres

Większość mężczyzn przeżywa stres za sprawą kłopotów zawodowych lub problemów w związku czy w rodzinie. Może to skutkować znacznym obniżeniem libido. Bez względu na przyczynę stresu, organizm ludzki ma wrodzoną tendencję do odpowiadania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. Z tego powodu wytwarza hormony takie jak kortyzol i adrenalina, które w praktyce mają zachęcać go do działania. Ciężko jednakże po otrzymaniu reprymendy od zwierzchnika zacząć go bić lub brać nogi za pas, w związku z tym najczęściej dusimy tę naturalną reakcję, powodując, że zgromadzona energia i napięcie nie mają ujścia. Jeśli przez długi czas trwasz w podobnej sytuacji nie mając możliwości rozładować swojego stresu, możesz liczyć się z ujawnieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym problemów seksualnych, takich cialis cena
jak brak popędu płciowego czy brak zainteresowania seksem.