Menu

Dziewięć trików na podbicie libido

20 lutego 2015 - Problemy z potencją
Dziewięć trików na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma wypróbowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i partnerki satysfakcja ze stosunku była znacznie większa.

Prezentuje kilka prostych wskazówek, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wytwarzać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania udowodniły, że kontakt fizyczny stymuluje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Efekt jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona na słońcu może zwiększyć poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 procent – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słońca obniża poziom melatoniny, hormonu, który obniża płodność i popęd seksualny. Solarium też tak działa.
3. Urządzaj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny i troskliwy. Ustalili oni, że filmy miłosne podwyższają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 %. Największym twoim kłopotem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są kontrolowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy zajdzie taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się odprężony, a do twojego penisa napływa więcej krwi.

5. Pij sok z granatu
Każdego dnia spożywaj szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, erekcja
iż owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego powoduje, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii efektywnie powiększa transport krwi do członka – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej żenujące niż zaopatrywanie się w leki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli facet konsumuje zbyt mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Tym samym powinno się włączyć do diety sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij również o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w organizmie i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Rzuć palenie

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, hamując przepływ krwi do członka. Pewne doświadczenie udowodniło, iż spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, że wzwody będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy także o innych ujemnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra w zelu